top of page
Spokojna Głowa 2 - warsztaty dla fryzjerów
Spokojna Głowa 2 - warsztaty dla fryzjerów

Wed, 07 Jun

|

Lokalizacja Do ustalenia

Spokojna Głowa 2 - warsztaty dla fryzjerów

Pzyszli fryzjerzy w szkołach fryzjerskich na terenie woj. Mazowieckiego wspólnie z Fundacją No Shame - Bez Wstydu będą wypracowywać metody profesjonalnego podejść z usługą fryzjerską do klienta z łuszczycą i innymi chorobami skóry. Dziś spotkanie w Szkole Beaty Mydłowskiej w Warszawie.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Time & Location

07 Jun 2023, 10:00 – 12:20

Lokalizacja Do ustalenia

About the event

Pzyszli fryzjerzy w szkołach fryzjerskich na terenie woj. Mazowieckiego wspólnie z Fundacją  No Shame - Bez Wstydu będą wypracowywać metody  profesjonalnego podejść z usługą fryzjerską do klienta z łuszczycą i innymi chorobami skóry. Dziś spotkanie  w  Szkole Beaty Mydłowskiej w Warszawie w klasie o profilu fryzjerskim. Projekt" Spokojna Głowa 2"  dedykowany jest uczniom szkół i techników fryzjerskich z terenu województwa mazowieckiego. Jesteśmy przekonani, że to właśnie oni, jako przyszli specjaliści branży, będą kształtować rynek pracy i będą mieli wpływ na to, w jaki sposób traktowani będą klienci z różnymi specjalnymi potrzebami.

Jeśli Twoja szkoła chciałaby uczestniczyć w projekcie Spokojna Głowa 2 to prosimy o kontakt: ewalisiecka@fundacjabezwstydu.pl

Share this event

bottom of page